MITSUBISHI ELECTRIC Super Inverter Plus 2.5 kW – MSZ-AY25VGKP/MUZ-AY25VG
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 1.160,00
Sve cijene su sa PDV-om.
SNAGA HLAĐENJA:
2-3 kW
SNAGA GRIJANJA:
3-4 kW
ENERGETSKI RAZRED:
A+++
VELIČINA PROSTORA:
20-25 m2
Mitsubishi Super Inverter 2,5 kW - energetski učinkovit uređaj
  • Zidna unutarnja i vanjska jedinica
  • Kapacitet hlađenja: 2,5 kW
  • Kapacitet grijanja: 3,2 kW
  • Prikladno za prostor: do 25 m²
  • Energetska klasa: A++
  • Radna tvar: R32
  • Wi-Fi: dostupan uz nadoplatu
  • Jamstvo: 3 godine
MOGUĆNOST UGRADNJE KLIMA UREĐAJA
Mitsubishi Electric Super Inverter Plus 2.5 kW – Diskretan i profinjen dizajn za svaku primjenu
Mitsubishi Electric Super Inverter Plus 2.5 kW MSZ-AY25VGKP postavlja novi standard u hlađenju i grijanju prostora.
Ovaj napredni model proizvođača Mitsubishi Electric osvaja brojnim funkcionalnostima, privlačnim izgledom i kompaktnom izvedbom. Uz tih i pouzdan rad, Mitsubishi Electric Super Inverter Plus 2.5 kW u sebi ima ugrađen WiFi sučelje i nudi opciju ugradnje dodatnog žičanog upravljačkog sučelja koji se prodaje zasebno. Također, koristi novi, ekološki prihvatljiv rashladni medij R32 i upravo zahvaljujući njemu i naprednoj inverterskoj tehnologiji spada u uređaje odlične energetske učinkovitosti razreda A+++. Sa snagom od 2.5 kW pouzdano će rashladiti prostorije do 25 m².
Mitsubishi Electric Super Inverter Plus 2.5 kW- Integrirani MelCloud
Nadalje, zahvaljujući novom integriranom wifi adapteru, povezivanje s routerom je još lakše!
Self clean mode
Plasma Quad Plus naprednoj tehnologiji filtriranja ovaj sustav je idealan za astmatičare i alergičare. Pouzdano uklanja 99% štetnih čestica poput virusa, bakterija i plijesni u zraku, 98% alergena (kao što je pelud), 97% grinja i prašine i 99% mikročestica u zraku (PM2.5), a također hvata i neutralizira mirise. Za ugradnju ovog opcijskog Plasma Quad Plus filtera, nova serija AY ima dodatnih 26 mm dubokog prostora u unutarnjoj jedinici za smještaj ovog sustava filtriranja.
sars
V-blokirajući filtar
Učinkovitost
Premaz s dvostrukom zaštitom
Tihi rad
Distribucija zraka
Klima uređaj Mitsubishi Electric Super Inverter Plus 2.5 kW sastoji se od unutarnje jedinice oznake MSZ-AY25VGKP, vanjske jedinice MUZ-AY25VG i infracrvenog daljinskog upravljača.
Noćni način
Smanjenje svjetline LED dioda Isključivanje zvuka “bip”.
Smanjenje emisije buke vanjske jedinice za 3 dB
mitsubishi-ay-unichrom-osijek-klima
Daljinski upravljač s pozadinskim osvjetljenjem
Daljinski upravljač s pozadinskim osvjetljenjem omogućuje jednostavno gledanje čak i noću.
Dostava je besplatna!!!
KONTAKT ZA MONTAŽU
mob: 0992585678
unichrom.osijek@gmail.com
i mi ćemo Vam dostaviti posebnu ponudu s dodatnim popustom!
Boja
Bijela
Energetska učinkovitost
A+++
Jamstvo
3 godine
Kvaliteta zraka
Plasma filter
Površina prostora
20-25 m2
Proizvođač
MITSUBISHI
Tip uređaja
Zidni klima uređaj – komplet
Učinak grijanja kW
3-4 kW
Učinak hlađenja kW
2-3 kW
Wi-Fi upravljanje
Wi-Fi dolazi sa uređajem
Cijena
MONTAŽA mono-split klima uređaja jedne unutarnje i jedne vanjske jedinice
  • Na stranici Unichroma montaža nije uključena u cijenu klima uređaja.
  • Kontaktirajte nas u vezi dogovora oko mogućnosti montaže.
  • Jamstvo na montažu vrijedi do isteka tvorničkog jamstva na klima uređaj.
  • Vršimo montažu klima uređaja koji su kupljeni u Unichromu.
U standardnu montažu klima uređaja uključeno je:
  • dostava i ugradnja 2 metra cijevi za odvod vode-kondenzata, slobodnim padom u pripremljeni odvod
  • dostava i ugradnja jednog para pocinčanih nosača za montažu vanjske jedinice
  • jedan proboj zida, debljine do 50cm
  • montaža unutarnje i vanjske jedinice
  • spajanje plinskih i elektro instalacija na unutarnjoj i vanjskoj jedinici
  • spajanje napajanja na POSTAVLJENU električnu instalaciju
  • vakumiranje
  • puštanje u rad
  • testiranje rada
  • čišćenje mjesta rada
  • ovjera garancije
  • upute o korištenju klima uređaja.
Recenzije
Još nema recenzija.
Budite prvi koji će recenzirati “MITSUBISHI ELECTRIC Super Inverter Plus 2.5 kW – MSZ-AY25VGKP/MUZ-AY25VG”
Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)
Are you human? Please solve:Captcha